Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Tags
ru: Теги

en: Reset
ru: Сбросить

en: Views
ru: Представление

en: All
ru: Все

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Display style
ru: Стиль отображения

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity Reference
ru: Ссылка на сущность
