Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
