Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: About
sq: Informacione
