Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Tags
tr: Etiketler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Views
tr: Görünümler

en: All
tr: Tümü

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Display style
tr: Görüntüleme sitili

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Entity Reference
tr: Varlık Referansı
