Next Views Entity Reference (8.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
