Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: All
be: Усе

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -
