Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Views
fa: نماها

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Display style
fa: شیوه‌ی نمایش

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Entity Reference
fa: ارجاع موجودیت
