Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Views
fr: Vues

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Display style
fr: Style d'affichage

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Next text
fr: Texte de Suivant

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
