Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
