Next Views Entity Reference (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
