Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Tags
ar: وسوم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Views
ar: الرؤى

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Text only
ar: النص فقط

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
