Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Tags
az: Teqlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Views
az: Görünüşlər

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
