Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Tags
cy: Tagiau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Views
cy: Gwelediadau

en: All
cy: I gyd

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Text only
cy: Testun yn unig

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
