Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Views
et: Vaated

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: - Select -
et: - Vali -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity Reference
et: Olemi viide
