Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Body
id: Isi

en: Tags
id: Tag

en: Views
id: View

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Display style
id: Gaya tampilan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Entity Reference
id: Referensi Entitas
