Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: All
mn: Бүгд
