Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Views
ur: ویوز

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
