Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Body
cs: Text

en: Tags
cs: Štítky

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Text only
cs: Pouze text

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
