Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Tags
ja: タグ

en: Reset
ja: リセット

en: Views
ja: ビュー

en: All
ja: すべて

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Display style
ja: 表示スタイル

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Entity Reference
ja: エンティティ参照
