Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Tags
ka: ტეგები

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
