Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Tags
pl: Tagi

en: Reset
pl: Resetuj

en: Views
pl: Widoki

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Display style
pl: Styl wyświetlania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji
