Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Body
sk: Text

en: Tags
sk: Značky

en: Views
sk: Zobrazenia

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Display style
sk: Štýl zobrazenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Text only
sk: Iba text

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu
