Next Views Entity Reference (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: All
sl: Vsi

en: About
sl: O modulu
