Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: yes
mn: тийм

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Add
mn: Нэмэх

en: Path
mn: Зам

en: link
mn: холбоос

en: no
mn: үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
