Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: link
my: လင့်ခ်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: About
my: အကြောင်း
