Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: link
sr: линк

en: no
sr: не

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
