Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: yes
sv: ja

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: password
sv: lösenord

en: Add
sv: Lägg till

en: Path
sv: Sökväg

en: link
sv: länk

en: no
sv: nej

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: id
sv: ID

en: Document
sv: Dokument

en: Relationship
sv: Relation

en: parent
sv: ovanliggande

en: Services
sv: Tjänster

en: About
sv: Om

en: copy
sv: kopiera

en: pixels
sv: pixlar

en: permissions
sv: behörigheter

en: label
sv: etikett

en: integrated
sv: integrerad

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: token
sv: ersättningstecken

en: Media type
sv: Mediatyp

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
sv[0]: %action genomfördes på @count post.
sv[1]: %action genomfördes på @count poster.

en: Apply to selected items
sv: Applicera på markerade objekt

en: Select assets
sv: Välj tillgångar
