Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Add
cs: Přidat

en: Path
cs: Cesta

en: link
cs: odkaz

en: no
cs: ne

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: Relationship
cs: Vztah

en: parent
cs: nadřazený

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Services
cs: Služby

en: About
cs: Popis

en: copy
cs: kopírovat

en: pixels
cs: pixelů

en: permissions
cs: oprávnění

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Apply to selected items
cs: Použít u vybraných položek
