Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: password
se: čoavddasáni

en: Add
se: Lasit

en: Video
se: Filbma

en: info
se: dieđut

en: About
se: Birra
