Nextcloud DAM (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: yes
az: bəli

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: no
az: yox

en: N/A
az: Yox

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Loop
az: Döngə

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Document
az: Sənəd

en: Relationship
az: Əlaqə

en: parent
az: valideyn

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksellər

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin
