Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: password
be: пароль

en: Add
be: Дадаць

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: link
be: спасылка

en: no
be: не

en: N/A
be: Не даступна

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: No items selected.
be: Не выбрана ніякіх элементаў.

en: parent
be: бацькоўская

en: info
be: Інфармацыя

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: permissions
be: дазволы

en: Apply to selected items
be: Прымяніць да абраных элементаў
