Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: yes
ht: Wi

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: no
ht: Non
