Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Path
hy: Ուղի

en: no
hy: ոչ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: info
hy: տեղեկություն

en: pixels
hy: փիքսել
