Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: yes
ka: დიახ

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: link
ka: ბმული

en: no
ka: არა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: parent
ka: მშობელი

en: info
ka: ინფორმაცია
