Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: id
kn: ಐಡಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: parent
kn: ಮೂಲ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: info
kn: ಸೂಚನೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
