Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: yes
lv: jā

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: password
lv: parole

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: link
lv: saite

en: no
lv: nē

en: N/A
lv: N/P

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Loop
lv: Cilpa

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: Document
lv: Dokuments

en: Relationship
lv: Attiecība

en: parent
lv: vecāks

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: info
lv: informācija

en: About
lv: Par

en: copy
lv: kopēt

en: pixels
lv: pikseļi

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Invalid URL.
lv: Nederīgs URL.

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem
