Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: yes
mg: eny

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
