Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: yes
sk: áno

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: password
sk: heslo

en: Add
sk: Pridať

en: Path
sk: Cesta

en: link
sk: odkaz

en: no
sk: nie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Relationship
sk: Vzťah

en: parent
sk: nadradený

en: Services
sk: Služby

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Item type
sk: Typ položky

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov

en: label
sk: popis

en: integrated
sk: integrovaný

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
sk[0]: %action bola vykonaná na @count položku.
sk[1]: %action bola vykonaná na @count položky.
sk[2]: %action bola vykonaná na @count položky.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
sk: Žiadny prístup k vykonaniu %action na @entity_type_label %entity_label.

en: Apply to selected items
sk: Použiť vo vybraných položkách
