Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Custom
am: ብጁ

en: File system
am: ፋይል ሥርዓት
