Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Save
ar: حفظ

en: Custom
ar: مخصّص

en: Advanced
ar: متقدم

en: Role
ar: دور

en: or
ar: أو

en: File system
ar: نظام الملفات
