Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Role
ast: Rol

en: File system
ast: Sistema de ficheros
