Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Save
az: Saxla

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Advanced
az: Əlavə

en: Role
az: Rollar

en: or
az: və ya

en: File system
az: Fayl sistemi
