Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Save
be: Захаваць

en: Every hour
be: Кожную гадзіну

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Role
be: Роля

en: File system
be: Файлавая сістэма
