Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Role
bg: Роля

en: File system
bg: Файлова система

en: Every 15 minutes
bg: На всеки 15 мин
