Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: or
bo: ཡང་ན

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: File system
bo: ཡིག་ཆའི་མ་ལག
