Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Every hour
bs: Svaki sat

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Role
bs: Uloga

en: File system
bs: Sistem datoteka
