Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Yes
ca: Sí

en: Save
ca: Desa

en: Every hour
ca: Cada hora

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Advanced
ca: Avançat

en: Role
ca: Rol

en: or
ca: o

en: Once a day
ca: Un cop al dia

en: File system
ca: Sistema de fitxers

en: Connection
ca: Connexió
