Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Folder
cs: Složka

en: or
cs: nebo

en: Once a day
cs: Jednou denně

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: File system
cs: Systém souborů
