Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Save
cy: Cadw

en: Custom
cy: Addasu

en: Advanced
cy: Uwch

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: or
cy: neu

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: File system
cy: System ffeil
