Nextcloud WebDAV Mount (1.0.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Save
da: Gem

en: Every hour
da: Hver time

en: Custom
da: Tilpasset

en: Advanced
da: Avanceret

en: Role
da: Rolle

en: Folder
da: Mappe

en: or
da: eller

en: Once a day
da: Én gang om dagen

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: File system
da: Filsystem

en: Every 15 minutes
da: Hvert kvarter

en: Configured
da: Konfigureret

en: Custom path
da: Tilpasset sti
